İNSAN KAYNAKLARI

 • Home
 • İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, nitelikli bireyleri bünyemize katıp, bağlılıklarını sağlayarak ulusal ve uluslararası arenada lider teknoloji şirketi olma vizyonu insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

İK
İK İŞ ALIMI

İşe Alım Süreci,

İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım politikamızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimize yapacağınız iş başvurularınızı, web sitemizde bulunan iş başvuru alanından yada Kariyer.net üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. >Yapmış olduğunuz başvurular değerlendirildikten ve ilgili pozisyona uygun kişiler belirlendikten sonra, adaylar ön mülakata davet edilir.

 • Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, ilgili bölüm müdürü görüşmek üzere 2. kez şirketimize davet edilir.
 • Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulur.

 • KUTADGU BİLİŞİM'e Merhaba,

  Kutadgu Bilişim’de çalışma hayatına “merhaba” diyen her personelimiz için şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, bireyin ilk gününde firmaya daha kolay adapte olabilmesini sağlayan oryantasyon programı uygulanmaktadır.
  İK merhaba
  İK performans

  Performans Değerlendirilmesi,

  Personelimizin, ortak hedefleri gerçekleştirmek için sunmuş olduğu performansını değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin belirlenerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla dört ayda bir performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

  Kariyer Planı,

  Şirketimizde yapılan her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak personelimizin hedefleri ve beklentileri bir kez daha masaya yatırılır.

  İK İŞ kariyer
  İK EĞİTİM

  Eğitim Olanakları,

  Şirketimizin koyduğu yüksek hedeflere ulaşabilmek ve zincirin her zaman önemli bir halkasını oluşturabilmek adına, ihtiyaç duyulabilecek nitelikler, personeline Kutadgu Bilişim tarafından sunulan Eğitim ve Sertifika sahibi olabilme fırsatıyla sağlanmaktadır.