KURUMSAL

Hakkımızda

2013 kurulan Kutadgu Bilişim Elektronik ve TİC. LTD. ŞTİ. başta Yazılım olmak üzere Elektronik, Siber Güvenlik, Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ve İletişim Teknolojileri gibi bilişim alanlarında en uygun kurumsal çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla faaliyet gösteren bir mühendislik şirketidir. Faaliyetlerini İstanbul merkez ofislerinde sürdüren Kutadgu Bilişim, dört ana faaliyet alanında hizmetlerine devam etmektedir. Bu alanlar;

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ENTEGRASYON PROJELERİ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIĞI

YAZILIM GELİŞTİRME

Microsoft’un ISV/Yazılım Çözümleri Uzmanı olan Kutadgu Bilişim, Oracle ve IBM gibi dünyanın lider kuruluşları ile de çözüm ortaklıklarına imza atarak yazılım sektöründe öncü rol oynamak amacına ulaşmak adına önemli bir adım atmıştır. Ayrıca dünyadan birçok teknoloji firmasıyla ortak proajeler yürütmektedir.

Kutadgu Bilişim ağırlıklı olarak Ar-Ge personeli istihdam eden bir şirkettir. Kutadgu Bilişim ekip üyeleri bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgiler elde etmek, mevcut bilgilerle yeni teknoloji, ürün ve araçlar üretmek, yeni sistem ve süreçler oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Genç, dinamik ve kolay öğrenebilen yapısıyla müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği tüm yeniliklere hızlıca adapte olabilmekte ve istenen çözümleri hızlı bir şekilde üretebilmektedir

Bu anlamda Kutadgu Bilişim, deneyimli mühendislik ve danışman kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu sürekli geliştirmekte, dünya standartlarında ürettiği projelerle uluslararası arenada liderlik konumuna ileri teknoloji şirketi vizyonuyla her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

  • Deneyimli mühendislik ve danışmanlık kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu yükselen bir trend ile sürekli geliştirerek, dünya standartlarında ürettiği ve uyguladığı projelerle uluslararası arenada lider bir teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

  • Gelişmiş Bilişim, Güvenlik, Sağlık, GSM teknolojilerinin kullanımı ve danışmanlık hizmetleri ile, müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren projeler ve çözümler üreterek çalıştığı kurumlara gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında rekabet avantajı sağlamaktır.